NL|FR

Aankoopadvies nodig?

Onze medewerkers staan u graag ten allen tijde te woord.
Hebt u een producttechnische vraag? Of eerder een creatieve idee dat u aan ons kwijt wil? Bent u onze bron van inspiratie voor onze volgende salade of warme bereiding? Of wenst u contact op te nemen met één van onze salesmedewerkers? Hieronder kan u alvast alle nodige contactgegevens terug vinden!
Wij horen graag van u.

 

Wauter Dhont

Accountmanager

Foodservice

w.dhont@befoodnv.be+32 (0)495 21 15 75

Frank Winters

Accountmanager

Horeca

f.winters@befoodnv.be+32 (0)479 16 12 36

Delphine De Poortere

Vertegenwoordiger

Regio Namen & Henegouwen + Vlaams-Brabant

d.depoortere@befoodnv.be+32 (0)494 99 58 35

Jitse Derreveaux

Vertegenwoordiger

Regio Oost-Vlaanderen

j.derreveaux@befoodnv.be+32 (0)479 30 33 71

Judy Favril

Vertegenwoordiger

Regio Brussel + Vlaams & Waals-Brabant

j.favril@befoodnv.be+32 (0)495 16 82 11

Stef Luytens

Vertegenwoordiger

Regio Limburg + Luik

s.luytens@befoodnv.be+32 (0)471 79 90 51

Brenda Wynsberghe

Vertegenwoordiger

Regio Antwerpen + Waasland

b.wynsberghe@befoodnv.be+32 (0)472 17 19 55

Wouter Van Welden

Vertegenwoordiger

Regio West-Vlaanderen + Oost-Vlaanderen

w.vanwelden@befoodnv.be+32 (0)472 05 03 53